Ten artykuł będzie w miarę możliwości aktualizowany i modyfikowany. Jeśli zauważysz błąd lub nieaktualne informacje napisz o tym proszę w komentarzach.

Basen przy Szkole Podstawowej nr 39    ADRES: ul. Unruga 88   Jak dojechać?

basen-39-gdynia

Niewielki basen o długości 16 metrów. W najpłytszym miejscu 85 cm, w najgłębszym 145 cm. Idealnie nadaje się do nauki pływania, czy wspólnego pobytu z dzieckiem. Niestety w dni powszednie wejdziemy tam dopiero w późnych godzinach wieczornych a i wtedy nie zawsze cały basen jest do dyspozycji. Szczegóły znajdziemy tutaj. W weekendy natomiast wejść możemy od godziny 8 rano. Ceny biletów to normalny 10 zł, ulgowy 5 zł

(fot. nasport.pl)

 

Basen w Centrum Sportowym u Jezuitów    ADRES: ul. Tatrzańska 35  Jak dojechać?

basen-jezuitow2

Basen o długości 25 metrów. Głębokość od 1,2 metra do 2,5 metra głębokości. Basen chyba z najcieplejszą wodą wśród gdyńskich basenów. Wejście na basen możliwe jest w różnych godzinach w zależności od tego czy chcemy pływać na własną rękę, czy uczestniczyć w zajęciach. Po szczegółowe informacje odsyłam tu, dalej klikamy na grafik wolnych torów. Ceny biletów: normalny 18 zł, ulgowy 14zł. W określonych godzinach cena wejścia wynosi 10 zł.

(fot. centrumsportowe.gdynia.pl)

 

Basen Relaxcenter w Hotelu Mercure Gdynia ADRES: ul. Armii Krajowej 22  Jak dojechać?

basen-relaxcenter

Basen o długości 25 metrów. W najpłytszym miejscu 1,2 metra a w najgłębszym 2 metry. Godziny wejść na basen znajdziemy tu. Tory są często raczej umowne, basen przeznaczony nie tylko do pływania ale również do np: zabaw z dzieckiem itd. Cennik: Bilet normalny 14 zł, ulgowy 9 zł.

 

(fot.relaxcenter.pl)

 

Basen Pływacki Akademii Morskiej ADRES: ul.Aleja Jana Pawła II 3 (Skwer Kościuszki)    Jak dojechać?

basen-akademii-morskiej

Basen o długości 25 metrów. Jego głębokość waha się od 1,10 m do 3,15 m. Basen dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (w tym podnośnik do opuszczania i wyjmowania z wody). Godziny wejścia na basen znajdziemy w tym harmonogramie. Bilety w cenie 11 zł normalny oraz 8 zł ulgowy.

 

(fot.am.gdynia.pl)

 

Basen przy Gimnazjum nr 3  ADRES: ul. Gospodarska 1  Jak dojechać?

basen-chylonia2

 

Basen o długości 25 m. Posiada pięć torów o głębokości 1,2 m – 1,8 m a także jeden tor wypłycony na całej długości. Jest głęboki na 90 cm i świetnie nadaje się dla dzieci oraz dorosłych nie umiejących pływać. W dni powszednie możemy wejść o godz. 7.15 potem zaczynają się zajęcia szkolne, które trwają do godz. 16-tej. W weekendy basen jest czynny od godziny 9 rano. Tutaj znajdziemy szczegółowy grafik. Bilety kosztują odpowiednio 12 i 8 zł.

(fot.infobasen.pl)

Basen przy Zespole Szkół nr 10  ADRES: Staffa 10   Jak dojechać?

basen-karwiny

Basen o długości 25 metrów. Głębokość basenu waha się od 1,2 metra do 1,8 metra. Basen przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda, rampa umożliwiająca zejście do wody). W dzień powszedni wejść na basen możemy o godzinie 16 a weekendy o godzinie 9. Szczegóły znajdziemy tu. Ceny biletów: normalny 12 zł, ulgowy 8 zł.

 

(fot.basenkarwiny.zs10.gdynia.pl)