W tym artykule dowiesz się bardzo ważnych rzeczy, które pomogą Ci nie tylko w odchudzaniu, ale też w codziennym życiu. Podpowiem jak nie tracić czasu na czytanie o bzdurach.

Ten tytuł jest żartem. Ale jeszcze nie klikaj na krzyżyk, bo warto doczytać do końca. Dlaczego? Ponieważ ten żart ma drugie dno. Ponieważ takie tytuły teraz rządzą w sieci. Ponieważ dowiesz się dlaczego tu jesteś. Przecież samo się nie kliknęło 🙂

Nie gniewaj się, też bym kliknął na ten link, nawet będąc chudym jak patyk. Zainteresowanie spowodowała liczba (w zasadzie może być dowolna) oraz interesujący nas temat (co ciekawe, wcale nie musi nas tak bardzo interesować). Każdy chciałby znać te pięć czy siedem najlepszych ćwiczeń, pozycji czy sposobów. Zawsze można ewentualnie później taką wiedzę wykorzystać czy to podczas rozmowy w szkole, pracy albo na imprezie. Teraz gdy to piszę (grudzień 2016) ten chwyt działa. Działa tak dobrze, że znając go i tak bardzo często kliknę i nic na to nie poradzę. Tytuły zbudowane w ten sposób mają największą “klikalność” na równi z tytułami typu “Najdziwniejsze sposoby na gorączkę” czy “Pamiętasz to? To był hit sezonu!”.

SEO, czyli jak nie wiadomo o co chodzi…

Z natury jesteśmy ciekawi (mniej lub bardziej) i to właśnie sprawia, że takie tytuły przyciągają naszą uwagę. W zasadzie treść takiego wpisu często mogłaby się zamknąć w jednym lub dwóch zdaniach. Często odpowiedź zmieściła by się w tytule :-). Często dostaję białej gorączki bo sam artykuł był taki denny, że mógłbym w tym czasie zrobić cokolwiek. Dlaczego więc strony czy portale umieszczają takie tytuły? Słowem klucz jest SEO. Czyli działanie mające na celu dobrze stronę ustawić w internecie (pozycjonowanie). A dokładniej w wyszukiwarkach (a jeszcze dokładniej w Google). Krótko mówiąc, im więcej kliknięć tym strona w sieci “ma się lepiej”. Nawet jeśli pod artykułem znajdą się same negatywne komentarze będzie to o niebo korzystniejsze niż ich całkowity brak.

Tak więc doczytałeś do końca i mam nadzieję, że nie był to stracony czas. Ale założę się, że po przeczytaniu tego wpisu jeszcze nie raz klikniesz na ” 7 dziwnych sposobów na udany związek” czy “cztery pozycje gwarantujące udany seks” 🙂

Ps: Niebawem kolejny wpis w dziale dieta pt. ” 6 potraw po których zdobędziesz wymarzonego partnera“. Zapraszam 😉